İZLENİM YAPI HAKKIMIZDA

1994’ten Beri Ticari Faaliyetlerini Sürdüren Firmamız İstanbul’da Restaurant İnşası ve İşletmesi ile Başladığı Gayrimenkul Yatırımlarını ‘’İZLENİM YAPI‘’ Çatısı Altında Toplamıştır. 1997 ‘den Beri ‘’Büşra Kuyumculuk’’ Adı ile Kuyumculuk Sektöründe Varlığını Sürdürmektedir.


2008 Yılında Siverek Yeni Sanayii Sitesinde 25 adet İş Yeri İnşa Etmiş ve İşletmeye Almıştır. 2011 Yılında Yavuzlar City Projesi ile Siverek İnşaat Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirmiş ve Çağdaş Mimari Anlayışın Simgesi Olmuştur.


3400 m2 İmar Adasında Kurulu 4 Blokluk AB ve TSE Standartlarına Uygun Yapı Denetimli ,Doğal Gazlı, Kombili,Klimalı 187 m2 lik 3 +1 44 Adet Daire ve 16 Adet Lüks İş Yerini Müşterilerimizin Hizmetine Sunmuştur.


İZLENİM YAPI Halkımızın Talepleri Doğrultusunda Yeni Projeler Üretmeye Devam Etmektedir. İZLENİM YAPI,Konutların Projelendirme Aşamasından Anahtar Teslimi Aşamasına Kadar Alanında Uzman ve Deneyimli Ekiplerden Oluşan Çözüm Ortakları ve Dünya Standartlarına Uygun Kaliteli Malzeme Kullanımı ile Yapı Sektörünün ve Müşterilerinin Beğenisini Kazanmıştır.


İZLENİM YAPI, Siverek’te Markalı Konut Sektörünün Oluşmasında ve Gelişmesinde Öncü Rolünü Sürdürmeyi Hedeflemektedir. İnşaat Sektöründeki Yenilikleri ve Gelişmeleri Günü Gününe Takip Eden ve Projelerine Yansıtan Firmamız Herkesin Hayalini Kurduğu Evleri Gerçeğe Dönüştürmeyi Kendine Misyon Edinmiştir.


Vizyonumuz Müşterilerimize En İyisini ,En Güzelini,En Estetiğini ,En kalitelisini Sunma Anlayışı ile Hareket Etmektir. Projelerimize Gösterdiğiniz Yoğun İlgi Doğru Yolda Olduğumuzun En Büyük Göstergesidir.

Fotoğraf galerisi Referanslarımız